Choď na obsah Choď na menu
 


10. 11. 2019

Godzone tour 2019

Pozývame ťa na Godzone tour 2019 - evanjelizačné turné organizované v rámci Týždňa Cirkvi pre mládež.

19.11.2019 18:00-21:00 Utorok

Miesto konania: Aréna Poprad, Poprad.

"VSTUP ZDARMA"

 

ČO JE GODZONE TOUR?

Godzone tour je evanjelizačné turné projektu Godzone, ktoré sa každoročne organizuje v rámci Týždňa Cirkvi pre mládež. Tento rok sa uskutoční 18. až 22. novembra 2019 v piatich mestách na Slovensku. Zahŕňa večerné koncerty, kde návštevníci zažijú originálny hudobno-tanečný program, vypočujú si jedinečné príbehy ľudí z celého Slovenska, uvidia interaktívnu divadelnú scénku, inovatívnu videoprodukciu a mnoho ďalšieho.

Godzone tour zároveň nezahŕňa len celovečerný koncert, ale aj evanjelizáciu na námestiach, dobročinnú aktivitu, pomoc charitným centrám a zábavno-výchovný program na desiatkach základných a stredných škôl.
Posledné roky sa nás na Godzone tour stretlo viac ako 22-tisíc. Pridaj sa k nám a staň sa aj Ty súčasťou generácie, ktorej ide o Božie kráľovstvo.