Choď na obsah Choď na menu
 


19. 4. 2020

Diecézna škola viery II. – 6. stretnutie

Milí bratia a sestry, v dôsledku mimoriadnych opatrení našich verejných autorít sme museli šieste stretnutie našej diecéznej školy, pripadajúce na 19. marec, odvolať. Keďže sa ešte neukazujú vyhliadky na uvoľnenie týchto opatrení, posielame vám katechézu o 7. a 10. Božom prikázaní formou videodokumentu, ktorý nahral autor príslušného textu, doc. Anton Lisník za pomoci našich seminaristov. 

Dokument si môžete pozrieť na linku: 

https://youtu.be/9FKArzs0Ps4

Kompletný text a ppt-prezentácia bude onedlho vystavená na web-stránke biskupstva. 

Siedme stretnutie, posledné v rámci 2. ročníka diecéznej školy viery, bude mať formu primeranú okolnostiam, aké nastanú koncom mája t.r. Budeme vás včas informovať. 

Mons. A. Tyrol, generálny vikár