Choď na obsah Choď na menu
 


19. 9. 2021

Diecézna škola viery IV. ročník

Milí bratia a sestry!


Uplynulé tri roky prebiehal v našej diecéze pekný projekt s názvom Diecézna škola viery. Uviedol ho blahej pamäti biskup Štefan Sečka. Chcel ním pozdvihnúť úroveň viery v diecéze a vytvoriť možnosť aj na praktické diskusie. Do veľkej miery sa to, vďaka Bohu, podarilo.
Týmto vás chcem poprosiť, aby sme venovali pozornosť aj štvrtému, poslednému ročníku v tomto projekte, a to biblickým otázkam. Vaši kňazi vám oznámia miesta a čas prednášok o Svätom písme. Pozývam vás už vo štvrtok 16. septembra na zvyčajné miesta diecézy a prajem vám, aby ste počas prednášok aj diskusií načerpali čím viac nových vedomostí aj horlivosti za Sväté písmo, ktoré je významným zdrojom duchovného života.
+Mons. Ján Kuboš, diecézny administrátor

Diecézna škola viery: štvrtok 16. septembra o 18.30 v Kostole sv. Petra a Pavla, celebrovať bude prednášajúci PhDr. Ondrej Želonka, farár v Spišských Hanušovciach. Po skončení svätej omše bude nasledovať prednáška a diskusia.

Dokumenty na stiahnutie:

prezentácia - diecézna škola viry na stiahnutie

dokument - diecézna škola viery na stiahnutie

skola-viery.jpg