Choď na obsah Choď na menu
 


8. 12. 2022

FESTIVAL DUCHOVNEJ PIESNE


Milí priatelia,

V nedeľu 11. decembra sa o 13:30 hod uskutoční adventný koncert v Rímskokatolíckom kostolíku Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Hraničnom, kde sa predstaví ŽSSk Litmanivka z Litmanovej, FSk Taľar z Novej Ľubovne a FS Barvinok z Kamienky. Hosťom programu bude Ženský zbor Českého spolu v Košiciach.

hranicne-plagat.jpg


Dňa 11. decembra 2022 o 14:00 hod sa v Gréckokatolíckom chráme Matky ustavičnej pomoci v Starej Ľubovni uskutoční 28. ročník Festivalu duchovnej piesne. S chrámovými piesňami sa predstaví Zbor blahoslaveného Metoda Dominika Trčku zo Starej Ľubovne, Zbor sv. Ondreja z obce Chmeľnica, Zbor pri kostole Nanebovzatia Panny Márie z Podolínca, FS Javorina z Kolačkova, FSk Taľar z Novej Ľubovne, ŽSSk Litmanivka z Litmanovej a FS Barvinok z Kamienky. Hosťom programu bude Ženský zbor Českého spolku v Košiciach.

stara-lubovna-adventny-koncert.jpg

Prijmite naše pozvanie do obce Hraničné aj do Starej Ľubovne.