Choď na obsah Choď na menu
 


12. 12. 2021

Kto dá prístrešie Svätej rodine

Pobožnosť pre rodiny na 9 dní pred Vianocami. Pobožnosť sa dá využiť aj so stretkom prípadne aj iba v jednej rodine. U nás v Chmeľnici sa bude konať každý deň večer v našom kostole o 19:00 hod online. Pobožnosť si máte možnosť stiahnuť a pomodliť sa spoločne vo svojej rodine.

deviatnik_obraz.png

Obraz Svätej rodiny putujúcej do Betlehema je dielom kenského umelca Adama Masavu, dlhoročného priateľa Dobrej noviny. Viackrát navštívil Slovensko a zapojil sa aj do roznášania vianočnej radosti spoločne s koledníkmi.

Jeho stvárnenie putovania Svätej rodiny je prenesené do prírodnej scenérie Kene, ktorej neodmysliteľnou súčasťou sú stromy akácie. Rovnako aj Máriu s Jozefom namaľoval ako Keňanov, aby znázornil dlhoročné prepojenie Slovenska s krajinami Afriky.

Veríme, že tento originálny obraz poteší všetkých priateľov Dobrej noviny. Neváhajte si ho aj zarámovať, prípadne požiadať kňaza o jeho posvätenie.

Pobožnosť pre rodiny na 9 dní pred Vianocami.

stiahnut.png