Choď na obsah Choď na menu
 


11. 11. 2023

Kurzy prípravy na manželstvo v roku 2024

 

Ak sa chystáte na svoj svadobný deň alebo o ňom ešte len uvažujete, ak máte plnú hlavu predsvadobných príprav, alebo sa okolo svadobných salónov ešte len prechádzate, urobte pre vašu spoločnú budúcnosť ešte niečo, čo váš vzťah posilní. Dajte vašej vysnívanej svadbe ešte jedno kritérium – kvalitnú prípravu. Na stránke www.domanzelstva.sk vám ponúkame niekoľko informácií o tom, ako sa na manželstvo môžete dobre pripraviť pomocou kurzov prípravy na manželstvo.

Vyberte si, prosím, z nasledujúcich termínov kurzov prípravy na manželstvo a vyplňte elektronickú prihlášku. Pri rozhodovaní o termínoch vždy platí pravidlo: Čím skôr, tým lepšie. Potvrdenia o absolvovaní kurzu nemajú "dátum expirácie".

plagat_-2024.jpg