Choď na obsah Choď na menu
 


Misijný dom od myšlienky k realizácii

Po piatkovej svätej omši, na konci apríla, do našej farnosti zavítali vzacni hostia, misionárka s viac ako desaťročnou skúsenosťou - Dr. Hana Šimčíková, PhD spolu v sprievode jej mamky Kataríny. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili prezentácie a ďakujeme aj samotným hosťom za svedectvo a povzbudenie.

Špeciálne poďakovanie patrí všetkým vám, ktorí ste jej misiu a celé jej dielo podporili aj finančne a modlitbou.

Projekt Misijného tréningového domu v Sabinove môžete podporiť finančným príspevkom na číslo účtu:

SK39 0200 0000 0027 2896 7854

SWIFT: SUBASKBX

Kontakt:

Dr. Hana Šimčíková, PhD

haniksimcik@gmail.com

+421 905 648 631

Na úvod o. Zamkovský, hovorí o tejto peknej myšlienke postaviť a uviesť do života tento misijný dom. Hana Šimčíková rozpráva o tom, ako jej Boh dal túto myšlienku a nakoniec aj samotné jej zhmotnenie. Takto vlastne vzniká misijný tréningový dom, ktorý búde slúžiť hlavne, aby sa misionári mohli spolu stretávať, aj s kňazmi, ktorí v misiach pôsobili alebo pôsobia, vymenili si medzi sebou misijné skúsenosti. V tomto dome bude aj tréning zameraný na evanjelizáciu, ktorý budú môcť využiť misionári pri svojom poslaní a na tom konkrétnom mieste kde ich Boh posiela. Zároveň to bude miestom modlidby a oddychu. Je to dielo hodné podpory, či už modlitbovej, alebo finančnej.