Choď na obsah Choď na menu
 


2. 5. 2022

Rozhlasová púť Staré Hory 2022

 

K histórii Rádia LUMEN neodmysliteľne patrí putovanie do Krakova. Tento rok sme tam opäť nemohli vyraziť. Pozývame vás na stretnutie na Starých Horách v sobotu 14. mája.

Prvá púť Rádia LUMEN do Sanktuária Božieho milosrdenstva v Krakove sa uskutočnila pred 18 rokmi. Dúfame, že na budúci rok sa v Krakove už opäť zídeme. Tohto roku budeme srdcom pri Božom milosrdenstve na pútnickom mieste Staré Hory. 14.mája 2022 si pôjdeme uctiť Pannu Máriu Starohorskú. 

Hosťami budú kňazi, ktorí často celebrujú rozhlasové sväté omše a rozhlasový tím Rádia LUMEN. Nebude chýbať ani hudobný program - Monika Kandráčová so svojou skupinou.

Aký program sme pre vás pripravili?

09:45 - Predstavenie pútnického miesta na Starých Horách

10:00 - Modlitba ruženca

10:30 - Monika Kandráčová so svojim hudobným sprievodom

11:00 - Svätá omša

12:00 - Predstavenie Rádia LUMEN, rozhovory s kňazmi a moderátormi

Tešíme sa na Vás osobne v sobotu 14. mája na Studničke na Starých Horách. V stánku Rádia LUMEN si budete môcť zakúpiť suveníry s našim logom a stretnúť sa aj v neformálnych rozhovoroch s ľuďmi z vysielania a aj zo zákulisia fungovania Rádia LUMEN. 

rozhlasova-put-stare-hory-2022-.jpg