Brzezna

01.02. 2015 – Koncert v Poľsku v Brzeznej.

Pri príležitosti ukončenia Vianočného obdobia pred sviatkom Obetovania Pána, pozvali miestni hasiči tzv. Straź poźarna, náš zbor sv. Ondreja, aby sme spievali pri sv. omši, pri ktorej sa spievajú Vianočné koledy a Straź rozdáva po sv. omši cukríky deťom.
Sv. omša je taktiež poďakovaním hasičom za ich službu Cirkvi a taktiež poďakovaním Cirkvi hasičom. Po sv. omši sme odspievali krátky koncert a stretli sme sa všetci, zbor, Straź a ks. proboszcz Stanislaw Posluszny pri jednoduchom obede.

Prikladám aj poďakovanie z Brzeznej!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus !

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za przyjazd do Brzeznej i uczestniczenie w naszej Mszy Św. Wiem że to dla Was było duże obciążenie.! Koncert bardzo się wszystkim podobał. Rozmawiałem z wieloma osobami, którzy takie mieli opinie. Gratuluję .

Dziękujemy Szczęść Boże .

Grzegorz Sudo.